İnceleme Formu

2.Uluslararası Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Sempozyumu Bildiri İnceleme Formu

İnceleme Formu

Hakemlerimizden biri olmayı kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2. Uluslararası Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Sempozyumu için yüksek standartta bildiriler sağlamak istiyoruz ve size gönderilen özet, ilk seçim sürecinden sonra sizlere incelenmek üzere gönderilmektedir. Akademik makaleleri gerekli kalitede yazmada henüz uygun bir beceriye sahip olmayan yazarlara yardımcı olmak için gayret gösteriyoruz. Bu amaçla, mümkümse, makaleyi kaliteli bir akademik sempozyumda sunum için daha kabul edilebilir hale gelmesi konusunda yapıcı önerilerde bulunmanızı istiyoruz. Bu nedenle, aşağıdaki formu doldurmanızı ve aşağıda açıklanan hususlarda özeti derecelendirmenizi bekliyor olacağız. Yapmış olduğunuz inceleme ve yorumlar isimsiz olarak yazarlara iletilecektir.

Yardımlarınız için teşekkürler. Lütfen bu formu olabildiğince kısa sürede göndermeye çalışınız.

Sempozyum Bilim Kurulu

Please click for English

Please click for Français

ÇAĞRILI KONUŞMACI LİNKLERİ

29 Mayıs 2021 tarihinde 11.15-12.45 saatleri arasında Çağrılı konuşmacımız Asst. Prof. D. Goran Hajdin’in konuşmasını https://bit.ly/2TqiFun ZOOM linkinden takip edebilirsiniz.

29 Mayıs 2021 tarihinde 11.15-12.45 saatleri arasında Çağrılı konuşmacımız Prof. Dr. Melinda Kostelac’ın konuşmasını https://bit.ly/34o2xfd ZOOM linkinden takip edebilirsiniz.

 

28 MAYIS 2021 PROGRAMI (GÜNCEL)

29 MAYIS 2021 PROGRAMI (GÜNCEL)